Vernířovice

Rodinné domy

EXKLUZIVNÍ BYDLENÍ BLÍZKO HOR

Vernířovice, okres Šumperk

Nabízíme RD 4+kk v obci Vernířovice. Obec je vzdálena 2 km od Sobotína a celá oblast nabízí pobyt na čerstvém vzduchu v krásném prostředí Jeseníků. Okolí Vernířovic nabízí mnoho možností sportovního vyžití - vycházky, pěší túry, plavaní, tenis, míčové hry, jízda na horském kole, jízda na koních, lyžování… Celá řada značených turistických tras vybízí k procházkám i náročnějším túrám. Výborné terény jsou i pro cykloturistiku. Okresní město Šumperk je vzdáleno 14 km, termální lázně Velké Losiny jsou vzdáleny přibližně 9 km, známá přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně 11km. V blízkosti rovněž najdete několik lyžařských středisek, Klepáčov je vzdálen 12 km, Přemyslov 14km, Kouty nad Desnou 15km, Červenohorské sedlo 22 km. Přímo v obci jsou dvě lyžařské sjezdovky pro veřejnost.

Dům je situovaný v klidné části obce. Je postavený modulárním systémem Blokki. Tento stavební systém umožňuje pružně reagovat na potřeby zájemce a zároveň zachovává zásadní výhody modulární stavby a to rychlost realizace.

Pozemek o velikosti 700 m2 nabízí možnost dobudování garáže , případně ve spolupráci se společností Caretta Spa dodat vše co se týče saunování a relaxu.

Zastavěná plocha domu je 61 m2 a celková užitná plocha domu je 122 m2. Dům bude napojen na přívod el. energie, vlastní vrtanou studnu a čističku odpadních vod. Vytápění bude zajištěno podlahovým topením k vytvoření příjemné atmosféry je možné dům vybavit krbem či krbovými kamny. Dům bude splňovat nejnáročnější požadavky na kvalitu bydlení a energetickou úspornost.

Klienti si po dohodě s výrobcem můžou domluvit úpravy v projektu, jako je změna dispozice koupelny nebo zařizovacích předmětů dle vlastního výběru, možnost dálkového ovládání vytápění domu, kamerového systému a jiné.

Termín dokončení 4Q/2022